HAKKIMIZDA

Firmamız 1974 yılında Nuri MACİT tarafından Öznur Aydınlatma ismi ile İstanbul Karaköy’de kuruldu. Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteli hizmet, kaliteli ürün anlayışıyla hareket etmeyi temel ilke olarak kabul etmiştir. Faaliyetlerine 2000 yılından itibaren Çizgi Teknik Aydınlatma ismi ile devam eden firmamız 2014 yılında Mikro Aydınlatma markası ile projelerde yer almaktadır. Teknolojik gelişmelerin hızlı bir takipçisi olan Çizgi Teknik Aydınlatma, yenilikçi yaklaşımının yanında çevreye duyarlı teknolojilerin geliştirilmesine de sürekli destek vermektedir.  

Hizmetlerimiz

Kurumsal hizmetlerimizle de sizlere her yönden destek oluyoruz.

  1. Aydınlatma Tasarımı & Proje Danışmanlık Hizmeti
  2. Aydınlatma Simülasyonu & Aydınlatma Düzeyi Hesaplamaları
  3. 3D Görselleştirme ve Sunum
  4. Özel Aydınlatma Armatürleri İmalatı

Vizyonumuz

Mikro markası ile deneyim ve tecrübesini , sahip olduğu geniş ürün gamını , bayiliklerini üstlendiği ulusal ve uluslarası birçok aydınlatma firmasının ürünleri ile zenginleştirerek , daha büyük kitlelere ulaştırabilmek adına proje hizmeti vermek amacıyla kurulmuş olup , üretim , ihracat ve ithalat rakamları ile aydınlatma sektöründe ki yerini almıştır.

Ürünlerin yaşam eğrilerinin , hızla değiştiği bu pazar içinde , güvende olabilmek ve rekabette her an önde olmak amacıyla Mikro Aydınlatma her ürün kategorisinde önde gelen ve çoğu zaman birbiriyle rekabet eden , birden fazla markanın ürünlerini stoğunda bulundurmaktadır.

Mikro pazarladığı ürün gamında ki yüksek kalite anlayışını , firma kadro ve personeline ve şirketin tüm faaliyet alanlarına da uygulamayı hedeflemiştir.

Mikro Aydınlatma ürünlerini tüketici ile buluştururken ;

  • Etkin ve verimli ulaşım sağlamayı
  • İlave kazanç katacak hizmetler yaratmayı
  • Profesyonel hizmet kalitesi vermeyi ve bu anlayışta gerekli her türlü fedakarlığı yapabilmeyi kendisine misyon edinmiştir.

Müşterilerimizin dünya çapında güvenle , heyecanla ve sevgiyle anılan iş ortağı olmak vizyonu ile aydınlığı yarınlara taşımak hedefindeyiz.

458adet yapı sayemizde daha aydınlık!
Profesyonel Takımımız

Sahne arkasında kimler var?

Nuri-Macit
Nuri Macit
Kurucu | Aydınlatma Tasarımcısı
Murat-Macit
Murat Macit
Üretim Müdürü
Birkan-Kosedag
Birkan Kösedağ
Proje ve Satış Yönetimi
Ferhat-Mehmet-Guner
Ferhat Mehmet Güner
İç Mimar