18 Ocak 2019

Proje Aydınlatma

Bir mekanın var olmaya başladığı ilk anlar projenin çizimidir. Mekanın konumu, amacı ve vermek istediği mesajın kompozisyonundan oluşan iç ve dış mekan dekorasyon tasarımları birbiri ile bir ahenk içerisinde oluşturulur. Bu projelerin hayal edilmesi, çizilmesi ve hayata geçirilirken kullanılacak ögelerinin seçimi ise ayrı bir önem taşır. Dış mekan için kullanılan aydınlatma ürünlerinin farklı, iç mekan aydınlatma ürünlerinin farklı olması gibi birçok ince detay proje aydınlatma ürünleri denilince karşımıza çıkar.

Yıllarca yapılan araştırmalar da ortaya koymuştur ki; bir mekanın aydınlatması o mekanda vakit geçiren insanların ruh halleri ve motivasyonları üzerinde direkt bir etkiye sahiptir. Dekorasyondaki eşyalar, bu eşyaların yerleştirilmesi, bu eşyaların üzerine düşen ışık ve bu ışığı sağlayan aydınlatma ürünü büyük bir ahenk içerisinde çalışır. Bu takım çalışması içerisinde yer alan minik bir aksaklık tüm mekanın ambiyansını değiştirebilir. Bu nedenle aydınlatma ürünleri, proje aydınlatması çok önemlidir.

Dış mekan proje aydınlatma ürünleri doğal hava şartlarına uyumlu, enerji tasarruflu, yeterli ışık verebilen özelliklere sahip olması kadar, estetik olmalıdır da. Bu işte konunun uzmanı ile çalışmak ise sizi diğer rakiplerinizden ayırır. 1974 yılından itibaren aydınlatma çözümleri sunan; kendi yerli üretim fabrikasında ürünleri son tüketiciye kadar ulaştıran Mikro Aydınlatma; proje aydınlatma çözümü arayan mimarların da kurtarıcısı oluyor.

Büro, müze, mağaza, şube, bayii kültür merkezi, konser alanı, galeri, lokanta, her türlü yapının iç ve dış aydınlatma projelerinin çözüm ortağı aşamasında; uzman ekibimiz ve yerli üretim yapan fabrikamızla proje aydınlatmaları üzerinde de hizmet veriyoruz. Daha önce proje aydınlatması konusunda birlikte çalıştığımız markalar ve projeler hakkında bilgi sahibi olmak; sizin projenizle ilgili de destek almak isterseniz bize hem websitemiz hem de +90 212 220 93 95 veya +90 212 256 87 46 numaralı iletişim hatlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Projelere özel tasarlanan aydınlatma ürünlerinin o projeye özel üretilmesi, dekorasyonun tamamlanması için olmazsa olmazdır. Gereksinim duyulan mekanın ölçülerinde, istenilen renklerde üretilebilen proje aydınlatma ürünleri ile sektöre yön vermeye devam ediyoruz.

Genel