31 Ocak 2019

Led Spot Modelleri

Aydınlatma, bir mekanın tüm ögelerini insanlara tanıtan; onlara karakter katan en önemli ögedir. Bir mekanın aydınlatması ne kadar doğru ise; o mekanın size hissettirdikleri de o kadar pozitif olur. İşte biraz da bu nedenle; işletmeleri ve ticaret merkezlerinde aydınlatma tercihleri büyük önem taşır.

Spot lamba modelleri işletmeler için bir klasik, hayat kurtarıcı işletme aydınlatma çözümü olarak karşımıza çıkar. Sıva altı spot lamba veya sıva üstü spot lamba seçenekleri olduğu gibi; ray spot aydınlatma çeşitleri de müşterilerin ilgisini en değerli ürününüze toplama imkanı sunar. Peki spot lamba modelleri, led spot çeşitleri sadece işletmelerde mi kullanılır? Elbette hayır. Son dönemlerin minimalist akımıyla birlikte, yaşam alanlarında daha az eşya ve daha fazla derinlik katan, ferahlık veren tasarımlar ön plana çıkmaya başladı. Bunun etkisiyle birlikte salon aydınlatma çeşitleri, mutfak aydınlatmaları, banyo ışığı veya bahçe aydınlatma armatürleri yerini daha minimalist ve kullanımı kolay, tasarruflu led çözümlere bıraktılar.

Yaşam alanlarına, evlerimize giren spot lamba çeşitlerinde önemli bir faktör kullanılan ampuldür. Gerek uzun ömürlülüğü, gerekse çevre dostu olmasıyla LED aydınlatmalar hayat kurtarıcı aydınlatma önerileri arasında yer alır. LED spot modellerini Çizgi Aydınlatma’nın websitesinde detaylıca da inceleyebilirsiniz.

Spot lamba aydınlatma çözümlerinin birden fazla kullanım alanı ve şekli olduğunu söylemiştik. Eğer mekanınızda aydınlatmanın daha az yer kaplamasını fakat aynı zamanda da eşit ve mekanı daha büyük, aydınlık göstermesini istiyorsanız gömülü sıva altı spot aydınlatmalar tam sizin ihtiyacınıza göre olan çözümlerdir. Ayrıca spot aydınlatmaları dikey veya çapraz zeminlerde de kullanarak, özel kabinleri aydınlatabilir; ürünü ön plana çıkaracak podyumlar yaratabilirsiniz.

Bunun yanı sıra sıva altı aplik aydınlatmalar ile sarkıt aydınlatma çeşitleri de kullanılabilmektedir. Bu işbirliği sayesinde sarkıt avize seçeneğinizi aydınlatma yönünden çok dekoratif yanını ön planda tutarak tercih edebilirsiniz. Sarkıt lambaların yanında mekanın aydınlığını sağlayacak ögeler sıva altı spot lambalar olacaktır.

Spot aydınlatma ürünlerine ek olarak ray spot çözümleri de modern tasarımlı mekanların olmazsa olmazlarındandır. Özellikle ticari alanlarda, dekorasyona göre aydınlatmanın yönü değiştirilmek istendiğinde sabit aydınlatmalarla maalesef bu mümkün olmamaktadır. Oysa ray spot aydınlatmalar led spot modelleri arasında yer aldıkları için hem ekonomik ve kullanışlı; hem de her yöne hareket edebilen başlıkları sayesinde kullanım alanına uygun değişebilmektedir.

Led spot çeşitleri bakımından en verim alınan çalışmalar, proje özelinde hazırlanmış ürünlerdir. Çizgi Aydınlatma kendi yerli üretim fabrikasında, ürünlerini usta ellerin kaliteli malzemeleri işlemesiyle; tam da sizin ihtiyacınız olan şekilde tasarlanmış projeleriniz için üretir.

Spot lamba fiyatları, led spot fiyatları ve ray spot fiyatları için bizimle iletişime geçebilir, projelerinizin aydınlatma çözümleri için bizi arayabilirsiniz.

Genel